Koçfinans

Ücret Politikası

Koç Topluluğu ücret politikasının temel prensipleri performans, iş büyüklüğü, pazar, rekabet gücü doğrultusunda oluşturulur. Performans bazlı prim sistemi uygulanır. Ücret artışları her yıl Ocak ayında yapılır. Yılda 12 maaş ve 4 ikramiye ödenir. İstanbul dışı illere seyahat eden çalışanlarımıza; ulaşım, konaklama ve yemek giderleri için harcırah ödenir.

Sigorta ve Emeklilik

Tüm çalışanlarımız Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı üyesi olup, Grup Sağlık Sigortası kapsamındadır. Sağlık sigorta prim ödemeleri çalışanlarımız, çalışmayan eşleri ve çocukları için şirket tarafından yapılır. Arzu eden çalışanlarımızın çalışan eşleri, primleri kendileri tarafından ödenmek suretiyle sigorta kapsamına alınabilir. Ayrıca çalışanlarımıza ferdi kaza sigortası yapılır.

Ulaşım ve Yemek

Anadolu ve Avrupa yakasındaki ana güzergahlara servisler aracılığıyla ulaşım sağlanır. Yemek kartı verilir. Koç Çamlıca İş Merkezi bünyesinde catering firması tarafından öğle yemeği mevcuttur. Çalışanlar arzu etmeleri halinde catering firmasının verdiği hizmetten yararlanabilirler.

İşyeri Hekimi

09:00 - 18:00 saatleri arasında Koç Çamlıca İş Merkezi bünyesinde hizmet verir.