Koçfinans
44. İstanbul Maratonu

6 Kasım 2022'de gerçekleşen 44. İstanbul Maratonu’na Koçfinans takımı olarak katıldık ve Türk Eğitim Vakfı ile Celebral Palsy Türkiye Sesim Ol kampanyasına destek olduk.

Açev

Koç Finansman A.Ş. olarak, seramik sanatçısı Mehveş Demiren’in AÇEV’in her çocuğun hayata eşit fırsatla başlaması hayaline ortak olarak hayata geçirdiği “Bir Kare Bin Çocuk” projesine seramik kare alarak destek olduk.

Angels Farm Sanctuary Turkey

Koçfinans Turuncu Kanatlar İyilik Hareketi kapsamında, ANGELS FARM SANCTUARY TURKEY Çiftlik Hayvanlarını Koruma Kurtarma Barınağı’ndaki kurtarılmış çiftlik hayvanları için yem desteğinde bulunduk.

Deniz Varsa, Hayat Var

26 Mart 2022 tarihinde DenizTemiz Derneği ve TURMEPA ile Kilyos sahilinden 170,5 kilogram atık topladık ve “Deniz varsa, Hayat var” dedik.

Hayallerime Renk Ver

Cerebral Palsy’li yetişkin ve çocukların sosyal hayatta daha fazla yer edinebilen bireyler olması için Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı ile beraber Cerebral Palsy’li çocukların çizdiği resimlerin yer aldığı bez çantaları boyadık.

Oyuncak Kardeşliği

2018’den beri on binlerce çocuğun yüzünü güldüren ‘Oyuncak Kardeşliği' projesi ile iş birliği yaparak Mardin’de yaşayan çocuklarımızı sevindirdik.

Koşar Adım LÖSEV

43. İstanbul Maratonu’nu Koşar Adım LÖSEV ile beraber koştuk; “Biz koşalım, onlar yaşasın” diyerek lösemili çocukların eğitimine katkıda bulunduk.

THK Gazi Ortaokulu desteği

Sultanbeyli Türk Hava Kurumu Gazi Ortaokulu’na gerçekleştirdiğimiz ziyarette, öğrencilerimize laptop hediye ederek eğitimlerine katkıda bulunduk.

Barınak Ziyareti ve Mama Desteği

Kadıköy Belediyesi Hayvan Barınağı’na ziyarette bulunarak hayvan dostlarımız için mama yardımı yaptık.

#GeleceğeTohumAt

Ecording iş birliği ile daha yeşil ve sürdürülebilir bir gelecek için, #GeleceğeTohumAt projemiz kapsamında çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve bireysel kredi kullanan müşterilerimize hediye ettiğimiz 25.000 tohum topu ile doğaya hayat vermeye devam ediyoruz.