Koçfinans

Taksit Ödeme Noktaları

Ödeme Noktası Otomatik Ödeme Talimatı Şube/Gişe ATM İnternet Bankacılığı Mobil Ödeme
Yapı Kredi
Garanti
TEB
Denizbank
Halkbank
Akbank
QNB Finansbank
ING Bank
PTT
İş Bankası
Ziraat Bankası
Vakıfbank
YKB, TEB, DenizBank, QNB Finansbank, T.İş Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve PTT'den TCKN ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme yapmak istediğiniz TCKN’ye  ait birden fazla kredi olması durumunda müşteri numarası ile ödeme yapılmalıdır.

FAST EFT (Hızlı para transferi) yöntemi ile kredi ödemesi yapılamamaktadır.
  • Vezneden Ödeme Vezne seçeneği olan bankalardan Müşteri Numaranızı (kredi numarası) belirterek taksit ödemenizi yapabilirsiniz.
  • İnternetten Taksit/Bakiye Ödeme İnternet bankacılığı seçenekli bankalardan “İnternetten Taksit/Bakiye Ödeme” başlığındaki adımları takip ederek taksidinizi ödeyebilirsiniz.
  • İnternetten Otomatik Ödeme Talimatı Verme Otomatik Ödeme Talimatı seçeneği bulunan bankaların şubelerinden ya da yukarıda belirtilen “İnternetten Otomatik Ödeme Talimatı Verme” adımlarını kullanarak talimat verebilirsiniz. Böylece kredi vadeniz boyunca taksitleriniz, hesabınızdan otomatik olarak Koçfinans hesabına aktarılacaktır.
  • Krediniz İle İlgili Diğer İşlemler Müşteri Hizmetleri adresinden Müşteri Numaranız ile online takip edebilir; bakiye bilginiz, hesap hareketleriniz, cari hesabınız ve dekontunuza anında ulaşabilir ya da 0216 556 03 03 numaralı Çağrı Merkezi’mizden bilgi alabilirsiniz.