Koçfinans
“ Rekabetçi yapımızı koruyarak, teknoloji, inovasyon ve insan kaynağına yatırım yaparak; yeni pazarlara, ürünlere odaklanarak ve mevcut pazarlardaki gücümüzü artırarak; Koçfinans'ı geleceğe sağlam adımlarla taşıyoruz.” - Yeşim Pınar Kitapçı
“ Rekabetçi yapımızı koruyarak, teknoloji, inovasyon ve insan kaynağına yatırım yaparak; yeni pazarlara, ürünlere odaklanarak ve mevcut pazarlardaki gücümüzü artırarak; Koçfinans'ı geleceğe sağlam adımlarla taşıyoruz.” - Yeşim Pınar Kitapçı

Sayın Müşterilerimiz, Hissedarlarımız, Yatırımcılarımız, İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Koçfinans olarak, müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarına bayiler aracılığıyla şubesiz ve zahmetsiz bir yapıda çözüm alternatifleri sunmak üzere sektörünün ilk ve öncü şirketi olarak kurulduk. Bugüne kadar otomotiv başta olmak üzere birçok sektörde yenilikçi kredi çözümleriyle müşterilerimizin yanında olduk. Müşteri ve iş ortaklarımızın en çok tavsiye ettiği finansman alternatifi olmak hedefiyle ürün portföyümüzü ve hizmetlerimizi sürekli yeniliyoruz.

Ürün yelpazemizi çeşitlendiriyoruz.

Kredilerin, Türkiye ekonomisinin büyümesine önemli bir katkısı bulunuyor. Biz de bunun bilincinde olarak otomotiv sektörü odağında değer zincirinin tüm halkalarında kredi çözümlerimizle yer almayı hedefliyoruz. Bireysel ve ticari kredi müşterilerimize yeni araç alımlarının yanı sıra ikinci el araç alımlarında binek araçlardan ağır ticari araçlara kadar geniş bir yelpazede finansman sağlıyoruz. İş ortaklığı anlayışıyla çalıştığımız üye iş yerilerine kendi alımları için bayi finansmanı hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanında ticari müşterilerimize filo ve operasyonel kiralama kredilerimizle destek oluyor, araçları ikinci elde tekrar satılırken hem ticari hem de perakende satışlara yönelik kredi programlarımızla hizmet veriyoruz. Kredi çözümlerinin yanında, kredilerimizle bağlantılı olarak sigorta aracılık hizmetleri de sunuyoruz. Amacımız, iş ortaklarımıza ve onların müşterilerine uçtan uca bütün finansman ihtiyaçlarında en iyi çözümleri en kolay ve en hızlı şekilde sunmak.

Kredi dünyası; yeni teknolojiler ve dijital çözümlerle, ihtiyaç anında, hızlı bir şekilde ve müşterilerin bulundukları yerde zahmetsizce erişilebilen, satış ve alım deneyiminin gittikçe görünmez bir parçası olan çözümlere doğru gelişiyor. Biz de yatırımlarımızı aralıksız sürdürerek başvuru yönetimi, kredilendirme, geri ödeme ve satış sonrası hizmetler süreçlerimizi modern teknolojilerle yeniliyor, hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşıyoruz. İç kaynaklarımızla geliştirdiğimiz kredi değerlendirme çözümleri ile özgün, esnek, verimli, kesintisiz ve yeni ihtiyaçları hızla karşılayacak bir değerlendirme altyapısına sahibiz. Çevik organizasyon yapısı içinde çalışan, kendi kendini yöneten takımlarımızla iş süreçlerimizi sürekli yeniliyor, kredi ürünlerimizin müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmasını sağlıyoruz.


Ürün yelpazemize eklediğimiz yeni ürünlerle finansman şirketleri içindeki güçlü pozisyonumuzu daha da sağlamlaştırıyoruz.Türkiye ekonomisine sadece iş sonuçlarıyla değil toplumsal gelişime, çevreye duyarlı, kalkınmaya destek sağlayan iş anlayışıyla katkıda bulunuyor, sürdürülebilir büyüme hedeflerimizi emin adımlarla gerçekleştiriyoruz.

Rekabetçi yapımızı koruyarak;, teknoloji, inovasyon ve insan kaynağına yatırım yaparak; yeni pazarlara, ürünlere odaklanarak ve mevcut pazarlardaki gücümüzü artırarak; Koçfinans'ı geleceğe sağlam adımlarla taşıyoruz.

 

Koçfinans'ın yakalamış olduğu başarılı  sonuçlara ulaşmasında önemli payı olan çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, kredi noktalarımıza, bizleri tercih ettikleri için müşterilerimize, bizlere daima güvenen yatırımcılarımıza ve desteklerini esirgemeyen hissedarlarımıza teşekkürlerimizi sunarım.

Saygılarımla,
YEŞİM PINAR KİTAPÇI

Genel Müdür
kitapci@kocfinans.com.tr