“ Rekabetçi yapımızı koruyarak, teknoloji, inovasyon ve insan kaynağına yatırım yaparak; yeni pazarlara, ürünlere odaklanarak ve mevcut pazarlardaki gücümüzü artırarak; Koçfinans'ı geleceğe sağlam adımlarla taşıyacağız.” - Yeşim Pınar Kitapçı

Sayın Müşterilerimiz, Hissedarlarımız, Yatırımcılarımız, İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Müşterilerimizin finansman ihtiyaçlarına mal/hizmetin satışını yapan bayiler kanalı ile şubesiz bir yapıda çözüm alternatifleri sunmak üzere kurulan Koçfinans, başta otomotiv sektörü olmak üzere, mortgage, dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği, hizmet, eğitim, mobilya ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren, marka ve sektör bağımsız çalışan ilk ve tek finansman şirketidir.

Ürün yelpazemizi çeşitlendiriyoruz.

Türkiye ekonomisinin istikrarlı ve sağlıklı olarak büyümesine paralel olarak, otomotiv sektöründe perakende müşterilerin yeni araç alımlarının yanı sıra ikinci el araç alımlarını ve ticari müşterilerin her türlü araç alımlarını giderek artan hacimlerde kredilendiriyoruz. 2012 sonu itibarıyla çiftçilerimize yönelik hazırladığımız ödeme kolaylıklarıyla traktör kredisini de ürünlerimiz arasına ekledik. Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği başta olmak üzere, konut kredileri, ipotek teminatlı krediler, motosiklet, eğitim ve diğer hizmet sektörlerinde ise; şubesiz iş modelimiz ile fark yaratarak bu müşteri segmentlerinde penetrasyonumuzu artırıyoruz.Tüm bu kredi çözümlerinin yanında, kredilerimizle bağlantılı olarak sigorta aracılık hizmetleri ve kredi noktalarımıza bayi finansmanı hizmetleri de sunuyoruz.

Mükemmeliyetçi müşteri hizmeti sunuyor; etkin süreç yönetimi yapıyoruz.

Yüksek kapasiteli, hızlı çağrı merkezi ve sesli yanıt sistemimiz ile müşteri ve bayilere yönelik destek hizmetimizi en üst seviyede hizmet kalitesine çıkartıyoruz. Tamamıyla iç kaynaklarımız ile geliştirdiğimiz kredi değerlendirme çözümleri ile özgün, esnek, verimli, kesintisiz ve yeni ihtiyaçları da karşılayacak bir değerlendirme altyapısına sahibiz. Süreç iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri kapsamında, raporlama sistemleriyle süreçleri düzenli olarak monitör ederek ve gerekli aksiyonları alarak; iyileştirme ve geliştirmeleri sürekli kılıyoruz.

Sürdürülebilir karlılık hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

Ürün yelpazemize eklediğimiz yeni ürünler ile Finansman Şirketleri içindeki güçlü pozisyonumuzu daha da sağlamlaştırıp; Türkiye ekonomisine katkıda bulunarak, sürdürülebilir karlılık hedeflerimizi emin adımlarla gerçekleştiriyoruz.

Koçfinans'ı sağlam adımlarla geleceğe taşıyoruz.

Rekabetçi yapımızı koruyarak, teknoloji, inovasyon ve insan kaynağına yatırım yaparak; yeni pazarlara, ürünlere odaklanarak ve mevcut pazarlardaki gücümüzü artırarak; Koçfinans'ı geleceğe sağlam adımlarla taşıyacağız.
Koçfinans'ın yakalamış olduğu başarılı sonuçlara ulaşmasında en önemli değeri olan çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, kredi noktalarımıza, bizleri tercih ettikleri için müşterilerimize, bizlere daima güvenen yatırımcılarımıza ve desteklerini esirgemeyen hissedarlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla,
YEŞİM PINAR KİTAPÇI

Genel Müdür
Koç Finansman A.Ş.
kitapci@kocfinans.com.tr