demoday

“Finnovate” Koçfinans Fikir Kampı Nedir?

Geleceğin finans dünyasını yenilikçi fikirlerle şekillendirmek için “Finnovate” Koçfinans Fikir Kampı’nda gençlerle bir araya geliyoruz. Bu programda fikir üreteceğini ve fark yaratacağını düşünüyorsan seni de aramızda görmek isteriz!

“Finnovate” Koçfinans Fikir Kampı, Koçfinans’ın iş modelini tanıyarak, yenilikçi fikirler üretmeye yönelik bir inovasyon programıdır. Bu programa katılarak, süreç boyunca Koçfinans Takımı tarafından yapılacak tanıtımlarla ve mentorlük destekleriyle fikirlerini geliştirme imkanına sahip olabilirsin. Bu deneyimlerin yanında alacağın Design Thinking ve UX eğitimleriyle hem ideathon sürecine hem de kendi gelişimine katkı sağlayabilirsin. Sen de bu serüvenin bir parçası olabileceğine inanıyorsan başvurunu bekliyoruz.

Başvurular Tamamlandı.

ÖDÜLLER

  • 1. Takım
   40.000 TL
  • 2. Takım
   20.000 TL
  • 3. Takım
   10.000 TL

Sık Sorulan Sorular

 • Kimler Başvurabilir? İstanbul’daki üniversitelerden birinde 2 veya 3. sınıf öğrencisiysen seni de “Finnovate” Koçfinans Fikir Kampı’nda görmek isteriz!
 • Süreç Nasıl İlerleyecek? Başvurular alındıktan sonra takımımız tarafından değerlendirilecek ve 4 takım için toplamda 16 katılımcı seçilecektir. Süreç boyunca çeşitli eğitimler ile beraber Koçfinans’ı ve yaptığı işi tanımaya yönelik etkinlikler düzenlenecektir. Program finaline kadar takımlar mentorler eşliğinde projeleriyle alakalı olan süreçleri yürütecek, final gününde ise jüriye yapılacak sunumlarla süreç tamamlanacaktır.
 • Program Hangi Tarihler Arasında Gerçekleşecek?

  Program 24 Nisan tarihinde başlayıp Haziran ayının 2. haftasında sona erecektir.


  Takvim

  Son Başvuru Tarihi: 12 Nisan 2024

  Katılımcıların Duyurulması: 19 Nisan 2024

  Koçfinans Toplantı ve Eğitimlerinin Başlaması: 24 Nisan 2024

  Fikir Geliştirme/Gerçekleştirme ve Takım Çalışmalarının Tamamlanması: Haziran 2024

  Final Sunumlarının Yapılması: Haziran 2024