Koçfinans

Sigola ile kısa yoldan sigortala!

İhtiyacına ve bütçene uygun poliçeler Sigola’da!
Koçfinans'ın yenilikçi vizyonuyla kurduğu Sigola markası 2023'ten itibaren , senin ve sevdiklerinin ihtiyaç duyduğu sigorta çözümlerini dijital kolaylıkla sunuyor. En avantajlı sigorta poliçelerine birkaç tıkla ulaşman artık çok kolay. Sen de Sigola ile kısa yoldan sigortala!

Neden Sigola?

  • Dilediğin yerden ihtiyacına uygun doğru ürünlere, doğru fiyatlarla kolayca ulaşırsın.
  • Uzman çağrı merkezimiz sayesinde her konuda anında destek alırsın.
  • Koçfinans güvencesiyle hizmet alır, kendini güvende hissedersin.

Hızlıca sigorta teklifi almak için buraya tıklayabilirsin.

Merak Edilenler!

  • Sigola’yı neden tercih etmeliyim? Koç Holding bünyesinde, Koçfinans çatısı altında hizmet veren Sigola ile hem otomotiv hem de sigorta sektörünün deneyimli ve uzman markasından hizmet alırsın. Sigorta poliçeni zaman ve mekâna bağlı olmaksızın istediğin firmadan satın alır, desteğe ihtiyaç duyduğun anda çağrı merkezimize ulaşabilir veya bize yazın sayfasından talep oluşturabilirsin.
  • Sigola güvenilir mi? Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) esaslarına göre hareket eden Sigola’da kişisel bilgilerinin tamamı güvendedir. SSL sertifikası, 3D Secure sistemi ve güvenli altyapı sayesinde hem kişisel bilgilerin hem de ödeme bilgilerin koruma altındadır. İlgili kurum tarafından yetkilendirilmiş olan Sigola’dan kasko ve trafik sigortası poliçeni Koçfinans güvencesinde gönül rahatlığıyla satın alabilirsin.
  • Sigola poliçelerden ek ücret alıyor mu? Sigola’dan trafik sigortası veya kasko poliçesi satın alırken sadece tercih ettiğin sigorta şirketi tarafından belirlenen ücreti ödersin, ek bir ücret ödemezsin. Üstelik Sigola’nın sunduğu kampanya ve fırsatlar sayesinde ekstra avantajlara da sahip olabilirsin.
  • Sigola’nın avantajları neler? Sigola’nın en büyük avantajı, onlarca sigorta şirketinin teklifini bir arada göstermesidir. Bu sayede trafik sigortası ve kasko ihtiyaçların için acenteleri tek tek gezmene gerek kalmaz. Tek ekrandan tüm firmaların tekliflerini görebilir, sana en uygun olan poliçeyi birkaç dakika içinde satın alabilirsin. Ayrıca Sigola sana özel kampanyalar sunar ve bu sayede aradığın poliçeye indirimli fiyatlarla ulaşırsın.
  • Sigola’dan nasıl teklif alabilirim? Sigola’dan trafik sigortası veya kasko teklifi almak için T.C. kimlik numaranı, aracının plakasını ve telefon numaranı yazman yeterli. Saniyeler için kasko/sigorta teklifi almak için sigola.com.tr adresiniz ziyaret edebilirsin.