Koçfinans

Geleceğin finans dünyasını yenilikçi fikirlerle şekillendirmek için “Finnovate” Koçfinans Fikir Kampı’nda gençlerle bir araya geliyoruz. Bu programda fikir üreteceğini ve fark yaratacağını düşünüyorsan seni de aramızda görmek isteriz!

“Finnovate” Koçfinans Fikir Kampı, Koçfinans’ın iş modelini tanıyarak, yenilikçi fikirler üretmeye yönelik bir inovasyon programıdır. Bu programa katılarak, süreç boyunca Koçfinans Takımı tarafından yapılacak tanıtımlarla ve mentorlük destekleriyle fikirlerini geliştirme imkanına sahip olabilirsin. Bu deneyimlerin yanında alacağın Design Thinking ve UX eğitimleriyle hem ideathon sürecine hem de kendi gelişimine katkı sağlayabilirsin. Sen de bu serüvenin bir parçası olabileceğine inanıyorsan başvurunu bekliyoruz. Başvuru yapmak için Tıklayınız!

Ödüller:

1. Takım - 40.000 TL
2. Takım - 20.000 TL 
3. Takım - 30.000 TL

Kimler Başvurabilir? 
İstanbul’daki üniversitelerden birinde 2 veya 3. sınıf öğrencisiysen seni de “Finnovate” Koçfinans Fikir Kampı’nda görmek isteriz!

Süreç Nasıl İlerleyecek? 
Başvurular alındıktan sonra takımımız tarafından değerlendirilecek ve 4 takım için toplamda 16 katılımcı seçilecektir. Süreç boyunca çeşitli eğitimler ile beraber Koçfinans’ı ve yaptığı işi tanımaya yönelik etkinlikler düzenlenecektir. Program finaline kadar takımlar mentorler eşliğinde projeleriyle alakalı olan süreçleri yürütecek, final gününde ise jüriye yapılacak sunumlarla süreç tamamlanacaktır.


Son Başvuru Tarihi: 12 Nisan 2024
  • Katılımcıların Duyurulması: 19 Nisan 2024
  • Koçfinans Toplantı ve Eğitimlerinin Başlaması: 24 Nisan 2024
  • Fikir Geliştirme/Gerçekleştirme ve Takım Çalışmalarının Tamamlanması: Haziran 2024
  • Final Sunumlarının Yapılması: Haziran 2024