Koçfinans

Uluslararası araştırma şirketi IDC Finans Zirvesi’yle sektörü bir araya getirdi.  IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri'nde Koçfinans, Olympos-Yeni Nesil Başvuru ve API Kredi Sistemi projesiyle Dijital Kanallar kategorisinde 3.lük ödülünün kazananı oldu.

Yeni teknolojilerin bilişsel kanallarla iş süreçlerine evrilmesine, yeniden yapılandırılmasından yapay zekâ projelerine ve finansal hizmetlerin yüzünü değiştirmesine kadar finans sektöründeki müşteri odaklı hamleler IDC Finans Zirvesi’nde konuşuldu, başarılı sonuçlar IDC Türkiye Finans Teknoloji Ödülleri'nde değerlendirildi.

Finans sektöründe, yapay zekâ kullanımı, yeni dijital mobil ödeme girişimleri ile muazzam adımlar atan markalar ve yatırımlara ödülleri takdim edildi. Dijital dönüşüm yolculuğunda başarılı ve sağlam adımlarla ilerlerken hayata geçirdiğimiz, kredi başvuru sürecini kolaylaştıran ve müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Olympos ile biz de ödüle layık görüldük. Olympos-Yeni Nesil Başvuru ve API Kredi Sistemi projemizle Dijital Kanallar kategorisinde 3.lük ödülünün sahibi olduk.