Koçfinans

Koç Holding’in başlatmış olduğu “Koç İnovasyon Programı”na gönüllü katılım sağlayan şirketlerden Koçfinans, 24 Mart’ta İnovasyon Programı’nın lansman törenini gerçekleştirdi ve açılış konuşması Koç Holding CEO'su Levent Çakıroğlu'nun tarafından yapıldı. Koçfinans Genel Müdürü ve aynı zamanda şirketin İnovasyon Lideri Pınar Kitapçı, 2014 yılında başladıkları dönüşüm yolculuğunda, odak alanlarını yenilikçilik, yaratıcılık ve müşteri odaklılık üzerine belirlediklerini, şirketin vizyon ve misyonunu bu alanlar ışığında şekillendirdiklerini paylaştı.

Sunumunda, dünyadan ve sektörden örnekler vererek inovatif olmak için neler yapılması gerektiğini paylaşan inovasyon lideri, müşteriye kulak vermenin önemini de vurguladı. Ayrıca, müşteriden yola çıkmayan fikirlerin inovasyondan uzaklaşacağını, inovatif fikirlerin kaynağında ise çalışanların cesaretlerinin olduğundan bahsetti.

İnovasyon Programı “Yeni Şeyler”in ismi ve logosu Koçfinans çalışanlarının katıldığı sürpriz bir oyunla lanse edildi. Logonun barındırdığı artıların, şirkete ve çalışanlara katacağı değeri simgelediği vurgulandı. Şirketin gelecek projeleri arasında yerini alacak öneriler için bir zemin oluşturacak "Yeni Şeyler" İnovasyon Programı, çalışanlar arasında heyecanla karşılandı.

Haberimizin tamamı için tıklayınız.