Koçfinans

20 Kasım 2017’de IDC Türkiye’nin düzenlediği ve finans sektörünün önde gelen kurumlarının katıldığı Finans Teknoloji Ödül Töreni’nde E-kf 2. El Online Başvuru Platformu Projemiz, yarışmanın Müşteri Deneyimi kategorisi’nde 3.’lük ödülüne layık görüldü. Fintek’lerden büyük ölçekli banka ve finans kurumlarına kadar, 20 firmadan 36 projenin yarıştığı 2017 Finans Teknoloji Ödülleri, sektörün lider kurumlarında yer alan CIO, üst düzey yöneticiler ve akademisyenlerden oluşan jüri tarafından değerlendirildi.

Şirketimizin Dijital Dönüşüm sürecinde hayata geçirdiği ödüllü projemizle 2.el araç satın alımı için finansman ihtiyacı olan müşterilerimize dijital platformda iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefledik. 2. el online kredi başvuru platformuyla fordikinciel.com, sahibinden.com gibi mevcut ve yeni eklenecek benzer kanallar üzerinden müşteriler Koçfinans 2. el araç kredisine anlık olarak her yerden başvurabiliyor. İlgili kanal üzerinde, ilgilendikleri araca ait özellik ve fiyata göre kredi hesaplaması yapabiliyor, seçtiği koşullar ile başvurularını iletip sonucunu anında öğrenebiliyor.

Bu projemizle, şirket değerlerimizin başında gelen "Önce Müşteri" yaklaşımını her aşamada göz önünde bulundurarak müşteri deneyimi odaklı bir platform oluşturmaktan ve projemizin ödüle layık görülmesinden dolayı gurur duyuyoruz.

Haberimizin görseli için tıklayınız.