demoday

Koçfinans Demo Day Programı Nedir?

Koçfinans Demo Day, yenilikçi teknoloji startup’ları ile Koçfinans’ın stratejik öncelikleri kapsamında bir araya geldiği inovasyon programıdır. Program süresince, yapılacak iş birlikleri ile yeni dijital iş modellerinin oluşturulması ve yeni değer önerilerinin sağlanması hedeflenmiştir.

Girişimlerin kurucuları online ve offline olarak gerçekleşecek programa, ön değerlendirme sürecinde gerekli kriterleri sağlamaları durumunda katılabileceklerdir. Girişimciler program boyunca düzenli toplantılar, şirket içi mentorlar ve Bounce Partners danışmanlığı ile Demo Day’e kadar işlerini büyütmek için destek alacaklardır.

Programa katılmaya hak kazanan startuplar, Koçfinans’ın sunacağı ödül ve yan desteklerden faydalanabileceklerdir. Ayrıca ekosistemin önde gelen yatırımcılarına ve Koç Topluluğu’ndan katılacak sektör liderleri ile de biraraya gelerek networking ve yatırım fırsatlarına erişebileceklerdir.

HEMEN BAŞVUR

Neden Koçfinans Demo Day Programı?

Koçfinans Demo Day İş Birliği ve Destek Programı

Programa katılan ve Demo Day’de ilk üçe girecek girişimlere sağlanacak ödül ve destek paketi detayları:

  • 1. Girişim
   80.000 TL
  • 2. Girişim
   50.000 TL
  • 3. Girişim
   30.000 TL
 • Koçfinans çözümleri ile yeni müşteri kazanımı ve iş modellerini geliştirmeleri için stratejik danışmanlık.
 • B2B Büyüme Fırsatı; Koçfinans’ın güçlü kurumsal ağı aracılığıyla kurumsal müşterilere erişim imkanı.
demoday2

Girişimciden Girişimciye Öğrenim

Demo Day’e katılacak olan girişimciler benzer aşamalar ve zorluklarla karşılaşan diğer girişimciler ile aynı organizasyon çatısı altında bir araya gelecek. Sağlanacak ortak paylaşımlar ile sorunlarını birlikte çözme şansı yakalayacaklardır.

etf

Program Süreci

İş Birlikleri - Girişimleri Neler Bekliyor?

İşinizi hızlandırabilmeniz için ihtiyaçlarınıza odaklı özel bir program, ödül ve yan destek imkanları ve ek olarak yatırım alabilmeniz için güçlü bir network sizleri bekliyor.

Program başvuruları, 11 Nisan 2023 Salı günü itibariyle açılacak ve son gün olan 31 Mayıs 2023 Çarşamba gününe kadar açık kalacaktır.

Demo Day programı kapsamında girişimlere Koçfinans ile iş birliği fırsatı, yatırım alma imkanı ve ödül kapsamında nakit desteği, alanında uzman sektör profesyonelleri ve mentorlar ile çalışma, iş bağlantıları, Koçfinans’ın geniş müşteri kitlesine erişim imkanı sunulacaktır.

Tek yapmanız başvuru formunu doldurarak programa kayıt olmak.

Kimler Başvurabilir ?

Girişimci Grubu

 • 1
  Tüm Fintech ve InsurTech girişimleri başta olmak üzere yapay zeka, makine öğrenimi, alternatif kredi değerlendirme modelleri, yeni nesil pazaryerleri ve teknolojileri alanlarına ürün ve hizmet geliştiren tüm teknoloji girişimleri
 • 2
  Ürün, hizmet ya da teknolojisi yenilikçi ve ölçeklenebilir olan tüm startuplar
 • 3
  Koçfinans ve iş ortakları ile iş birlikleri için gereken zamanı sağlayabilecek tüm girişimciler

Yukarıdaki kriterlere uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvurun.

Demo Day 2023 Yılı Kazananları

Koçfinans Demo Day’de bir kez daha teknoloji start-up'larıyla buluşmanın heyecanını yaşadık. Yapılan değerlendirmeler sonrası; Maslak Teknoloji AŞ birinci, Kiralarsın ikinci ve Rackle üçüncü oldu.

etf2

Geçen Senenin Kazananları

Birbirinden değerli start-up'ların sunumlarını dinlediğimiz ilk Koçfinans Demo Day, Koçfinans takımı ve jüri üyelerimizin değerlendirmeleri ile tamamlandı. Kazanan ekipler; 1.Magnus, 2.Yancep ve 3.Tamamlıyo oldu.

kazananlar