Yasal Uyarı

Koç Finansman A.Ş. (Koçfinans) Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Koçfinans'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Koçfinans, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi işlemleri ile ilgili Kullanıcı Kayıt Formu'nun doldurulmuş olması, herhangi bir hak ya da herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, hesaplama, oran, süre, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Koçfinans sorumlu tutulamaz.

Güncel, nihai ve geçerli bilgiler için Koçfinans Müşteri Hizmetleri ile temasa geçebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet

Aksi belirtilmediği takdirde iş bu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Koçfinans'a aittir. Koçfinans tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.

Gizlilik

Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz sisteme kaydedilmekte ve Koçfinans gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Koçfinans web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı/ziyaretçi/müşteri, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Web sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Koçfinans ve/veya çalışanları, zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi hiçbir şekilde sorumlu tutulamazlar.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Koçfinans, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Hesapmatik