Koçfinans'ın 2014 içerisinde yeni tasarımına kavuşan kurumsal web sitesi kocfinans.com.tr, çeşitli global ve yerli web yarışmalarında prestijli ödüllere layık görüldü. Bu yıl; Communicator Awards ve Horizon Interactive Awards yarışmalarının "Finans" kategorilerinde "Silver", 12. Altın Örümcek Web Ödülleri yarışması "Bankacılık ve Finans" kategorisinde "Halkın Favorisi", Web Awards yarışmasında "Bankacılık ve Finans" kategorisinde “mükemmellik standardı” ödülüne layık görüldü.Ödülleri yeni yüzüyle yayın hayatını sürdüren kocfinans.com.tr’nin oldu.

Altın Örümcek

Ülkemizin önde gelen web yarışmalarından Altın Örümcek, birçok kategoride, sektörlerinin önde gelen markalarını kıyasıya bir rekabet ile bir araya getirdi. 2014 yılında 12.’si düzenlenen yarışmada kocfinans.com.tr rakiplerini geride bırakarak "Bankacılık ve Finans" kategorisinde "Halkın Favorisi" ödülüne uzandı.

Horizon Interactive Awards

Uluslararası arenada bir çok prestij sahibi markanın dijital mecralara dair çeşitli çalışmalarıyla boy gösterdiği Horizon Interactive Awards, bu yıl 12. kez sahne aldı. Amerika merkezli yarışmada "Finans" kategorisinde yarışan kocfinans.com.tr, "Silver" ödüle layık görüldü.

Communicator Awards

Koçfinans kurumsal web sitesinin ödüllendirildiği bir diğer yarışma, 2014 yılında 20. yaşını kutlayan "Communicator Awards" oldu. Academy of the Visual Arts tarafından desteklenen yarışmada kocfinans.com.tr bir çok prestijli markayı geride bırakarak organizasyonun "Silver" ödülünü kazandı.

Web Awards

Web Marketing Association tarafından düzenlenen uluslararası WebAwards 2014, “Bankacılık & Finans” kategorisinde mükemmellik standardı ödülüne layık görüldü.