İnsan Kaynakları

 

 • Genel başvuru

  Şirketimize yaptığınız genel başvurular ileride oluşacak açık pozisyonlarımız kapsamında değerlendirilmek üzere veritabanımıza alınacaktır. Başvurunuzla ilgili gelişme olması halinde tarafınızla yazılı veya sözlü olarak temasa geçilecektir. Şirketimize genel başvuru yapmak için tıklayınız.

 • Açık pozisyonlarımız

  Açık pozisyonlarımız kapsamındaki ilanlarımıza başvuru yapan ve aranan özelliklere uygun olan adaylarla yazılı veya sözlü olarak temasa geçilecektir. İşe alım süreci sonuçlandıktan sonra tüm başvuru sahiplerine yazılı veya sözlü olarak bilgi verilecektir. İş başvurusu yapmak için tıklayınız.

 • Staj olanakları

  Yaz dönemi üniversite stajyer programı

  Her yıl Haziran - Eylül ayları arasında üniversitelerin lisans öğrencilerine staj olanağı sağlanmaktadır. Mayıs ayına kadar yapılan başvurular değerlendirilmekte ve görüşmeler sonucunda uygun bulunan öğrenciler ilgili birimlerde staj yapmak üzere görevlendirilmektedir. Şirketimizde staj yapmak istemeniz halinde www.kariyer.net'te Nisan ve Mayıs aylarında yayınlanan stajyer ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz. Staj başvurusu yapmak için tıklayınız.

 • Ticaret / Meslek lisesi stajyer programı

  Kontenjanımız doğrultusunda; 4. sınıf Ticaret / Meslek Lisesi öğrencileri arasından uygun adaylara, bir öğrenim dönemi boyunca staj olanağı sağlanır. Staj başvuruları işbirliği yapmakta olduğumuz okulların yöneticileri tarafından şirketimize yönlendirilmektedir.