Sıfır Km

 

Anlaşmalı Otomotiv Yetkili Satıcısı ile dolduracağınız online başvuru formunun Koçfinans'a ulaşmasından itibaren, başvurunuz ortalama 30 dakika içinde değerlendirilir. Başvurunuzun sonucu Yetkili Satıcı kanalı ile tarafınıza bildirilir. Başvurunuz onaylandıysa, Koçfinans Kredi Sözleşmesi'ni imzalayarak kredi işlemlerinizi aynı satış noktasında tamamlayabilirsiniz.

HESAPMATİK
 • Koçfinans Kredisi İle Hangi Markalara Sahip Olabilirsiniz?

  Nissan, Kia, Honda, Ford, Fiat, Volvo, Hyundai, Opel, Peugeot, Citroen gibi Türkiye’de satılan tüm marka araçlara anlaşmalı satış noktalarında Koçfinans kredisi ile sahip olabilirsiniz.

 • Başvuru Aşamasında İstenen Belgeler

  Gerçek kişiler için:

  • İkametgah veya tüketici adına kayıtlı son 3 aya ait telefon, elektrik, doğalgaz veya su faturası
  • Kimlik Belgesi

  Tüzel kişiler için:

  • Ticaret Sicil Gazetesi (ortaklık yapısının görüleceği)
  • Oda Kayıt Belgesi (son 6 aya ait)
  • İş telefon faturası (son 3 aya ait, şirket/ortak adına kayıtlı)

  Önemli Not:

  Kredi onayına istinaden, 5549 sayılı Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkındaki Kanun ve Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine Dair Tedbirler Hakkında Yönetmelik gereği beyan edilen adresin doğruluğu; tüketici adına son 3 aydan birine ait telefon, elektrik, doğalgaz gibi bir abonelik faturası, ikametgah belgesi veya herhangi bir kamu kurumu tarafından verilen belgelerle (vergi makbuzu vs.) teyit edilir.

 • Kredi Koşulları

  3-48 ay vade aralığında kredi kullanabilirsiniz. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) yayınlamış olduğu 31/12/2013 tarihli Yönetmelik gereğince; binek araç edinimi amacıyla;“gerçek kişi” ve “gerçek kişi vergi levhalı olup, oda sicil kaydı olmayan” taşıt ve taşıt teminatlı kredilerde, araç fatura tutarı 50.000 TL'ye kadar olan araçlarda minimum %30 peşinat; 50.000 TL üzeri araçlarda, 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %30'u ve 50.000 TL’yi aşan kısmının %50'sinin toplamı kadar minimum peşinat zorunluluğu vardır. “Gerçek kişi vergi levhalı olup, oda sicil kaydı olan” ve “tüzel” kişi için kullandırılan taşıt ve taşıt teminatlı kredilerde peşinat zorunluluğu olmayıp; araç fatura tutarının tamamı için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 • Ödeme Planı Seçenekleri

  Koçfinans’ın sunduğu, bütçenizi sarsmadan ödemelerinizi yapabileceğiniz planlardan birini seçebilirsiniz.

  Eşit Ödemeli

  Vade boyunca aylık taksitleri eşit olan ödeme tipidir.

  Ödemesiz Süreli

  Taksit ödemelerinin belirli bir süre ertelendiği ödeme tipidir.

  Ara Ödemeli

  Vade boyunca belirlenen dönemlerde kredi tutarının belirli bir oranında ara ödeme yapılarak, diğer taksit tutarlarının düşürülebildiği ödeme tipidir.

  Artan Ödemeli

  Aylık ödemelerin, belirlenen periyodlarda, belirli oranda arttırılabildiği ödeme tipidir.

  Balon Ödeme*

  Vade sonunda araç fiyatının belirli bir oranının toplu ödenmesiyle aylık taksit ödemelerinin düşürülebildiği ödeme tipidir.

  *Sadece anlaşmalı markalar için uygulanır.